ile kosztuje jazda sportowym samochodem

Ile kosztuje jazda sportowym samochodem?

Jazda sportowym samochodem to gratka dla każdego fana motoryzacji. Nie każdy jednak może lub chce pozwolić sobie na taki zakup. Większość osób stawia na rodzinne SUV-y, wygodne limuzyny czy pojemne kombi. Nie oznacza to jednak, że nie można sprawdzić, jak wygląda jazda samochodem premium! Ze swoją ofertą wychodzą wypożyczalnie aut, które wynajmują pojazdy krótkoterminowo i długoterminowo. Sprawdźmy więc, ile kosztuje wypożyczenie sportowego auta i na jakich zasadach to następuje!

Ile kosztuje wypożyczenie sportowego auta?

Oferty firm wynajmujących sportowe auta znacząco się od siebie różnią. Cena najmu zależy m.in. od rodzaju pojazdu, terminu i czasu wypożyczenia i innych warunków, jak np. to, czy będzie to przejażdżka po torze wyścigowym czy kilkudniowe testowanie sportowego samochodu w miejskich warunkach. Wpływ na koszt wynajmu ma również fakt, czy obowiązuje limit kilometrów, czy Klient ma zniżki lojalnościowe albo czy wpłaca kaucję. Chcąc poznać finalną cenę za przejażdżkę sportowym samochodem, najlepiej jest skonsultować się z wypożyczalnią, która przedstawi swoją ofertę. Inne bowiem są stawki za Ferrari f430, inne za Porsche 911, Lamborghini Gallardo, Audi R8, Nissana GTR, a jeszcze inne za Forda Mustanga czy BMW M4. Co więcej, ceny mogą też różnić się pomiędzy poszczególnymi wypożyczalniami, zależnie od miasta czy sezonu.

Kto najczęściej wypożycza auta premium?

Wynajem samochodów sportowych cieszy się szczególną popularnością wśród fanów motoryzacji – zarówno tych, którzy są zawodowo związani z branżą, jak i zapalonych amatorów. Niektórzy już od najmłodszych lat widzą się za kółkiem bolidów, inni z czasem rozkochują się w oldschoolowych autach albo po prostu marzą o dniu spędzonym za kółkiem super samochodu. Nie mamy więc wątpliwości, że oferta wypożyczalni aut sportowych i luksusowych to oferta skierowana do miłośników motoryzacji, ale nie tylko!

Wynajem aut premium to popularne rozwiązanie wśród przedsiębiorców i firm, którzy mają wzmożone potrzeby co do floty, ale nie chcą obciążać budżetu leasingiem czy innymi formami finansowania. Nowoczesne, szybkie i przede wszystkim bezpieczne auto wynajmowane długoterminowo lub po prostu na kilka dni (np. na podróż służbową), to bardzo dogodne rozwiązanie.

Jazda samochodem sportowym może być ponadto doskonałym podarunkiem, np. na prezent dla chłopaka, męża, taty, ale i każdego fana czy fanki szybkiej jazdy! Możliwe jest zarówno testowanie osiągów najlepszych aut na torach wyścigowych w całej Polsce, jak i doskonalenie techniki jazdy czy po prosty sprawdzanie swoich umiejętności na drogach przez jeden dzień czy cały miesiąc. Taki prezent motoryzacyjny można sprawić w formie voucher’u, dzięki czemu obdarowany sam zdecyduje, kiedy i jaki pojazd wynajmie.

Sportowy samochód – jazda po torze czy ulicami?

Przejazd ulicami miasta, jazda na torze, a może weekend za miastem w sportowym super samochodzie? Każdy lubi inną formę rozrywki, ale dzięki temu, że oferta jest bardzo zróżnicowana, bez większych trudności znajdziesz propozycję dla siebie lub bliskiej osoby. Jako prezenty największą popularnością cieszy się jazda na torze lub też nauka bezpiecznej jazdy. Wówczas można poszaleć kultowymi autami, jak np. Porsche 911 Carrera, KTM X-Bow czy Lamborghini Gallardo. Chcąc jednak sprawdzić, jak zachowuje się Subaru, Porsche 911 czy BMW M Power w miejskich warunkach, najlepszą opcją jest wynajęcie auta na minimum jeden dzień z wypożyczalni. W przypadku firm oczywiście najsłuszniejszym wyborem jest wynajem samochodu premium w wybranym terminie. Chyba, że mowa o imprezie firmowej – wtedy jesteśmy pewni, że spotkanie na torze rajdowym dobrze integruje grupę i sprawi uczestnikom mnóstwo frajdy!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw nam ocenę!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

© 2021 ABrent.pl - wypożyczalnia samochodów. Hosting i rejestracja domen - MHW.pl